TV8 Personel Eleman İşçi Alımı 2015

TV8 Personel Eleman İşçi Alımı 2015

TV8 2015 yılında personel eleman alımlarına devam ediyor. Sizlerde TV8 televizyon kanalında çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri inceleyebilirsiniz.

TV8 İşe Alım Süreci;
Kanala yapılan iş başvuruları TV8 insan kaynakları tarafından kontro edilmekte ve bu kontrollerin ardından insan kaynakları departmanı uygun bulunanlara geri dönüş yaparak işe alım sürecini başlatmış olur.

TV8 Hakkında Bilgi;
TV8 televizyon kanalı 1999 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. İlk kurulduğu dönemlerde kanal MNG Medya Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam ediyordu ancak bu 2013 yılında değişmiştir. 2013 yılında kanal Acun Ilıcalı tarafından satın alınarak Acun Medya bünyesine dahil edilmiştir.

Acun Medya bünyesine dahil olan TV8 yapılanma sürecine girmiş bu süreçte bir çok program kaldırılmıştır. Kaldırılan bu programların yerine yeni yarışma programları ve yapımlar getirilmiştir. Yapılanma süreci tamamlandıktan sonra kanala yetenek sizsiniz Türkiye, Survivor ve o ses Türkiye gibi programlar dahil edilmiştir.

TV8 bu yapılanma sürecinden sonra başarılı televizyon kanalı olma yolunda istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu başarılı televizyon kanalı bünyesinde yer almak isteyen kişiler resmi siteyi inceleyebilirler.

Not: Araştırmalarımıza göre TV8'e önceden mail ile iş başvurusu ya da staj başvurusu yapılabiliyormuş. Ancak bu sistem artık kaldırılmış olmalı çünkü resmi sitesinde hiç bir bilgi ve insan kaynakları sayfası yoktur.

Resmi Site: http://www.tv8.com.tr/
TV8 Personel Eleman İşçi Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Elif Sezginer dedi ki...

Merhaba. Ben makeup artistiyim 6yildir bu işle uğraşıyorum 22 yasindayim ve izmirde yasiyorum makyaj asistanina ihtiyaciniz varsa sizinle calismayi cok isterim gerekirse istanbula taşınabilirim teşekkürler

Yorum Gönder