Türksat Personel Alımı İş İlanları 2015

Türksat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme Anonim Şirketi son yıllarda yaptığı yatırımları ve kaliteli hizmeti ile hızlı bir büyüme yaşamıştır. Bu büyümenin getirdiği ise personel açığı olmuştur. Şirket personel açığını kapatmak için çeşitli iş ilanları yayınlamıştır. Sizlerde yayınlanan bu iş ilanlarından yararlanmak ve Türksat bünyesinde çalışmaya başlamak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra şirkete iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türksat'a nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Türksat iş başvurularını insan kaynakları yani kariyer sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu nedenle şirkete iş başvurusu yapacak kişiler vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasına giderek gerekli bilgileri alabilir ve iş başvurularını yapabilirler.

Türksat işe alım süreci;
Şirkete yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları bölümünce incelemeye alınmaktadır. Şirketin insan kaynakları personeli bu inceleme ve kontrolden sonra ilgili kişilere geri dönüş yaparak bilgi verecektir. Daha fazla bilgiye ulaşmak için Türksat insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.
Türsat şirketinden bazı iş ilanları ise şöyledir;
- BT Yazılım Geliştirme Uzmanı
- BT Yazılım Mimarı
- BT Linux-Unix Personeli
- BT Analiz Uzmanı

Yukarıda verdiğimiz Türksat iş ilanları firmanın yayınladığı iş ilanlarının sadece bir kısmıdır. Türksat'ın yayınladığı diğer iş ilanlarını incelemek ya da yukarıdaki iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten yararlanarak iş başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Türksat insan kaynakları sayfası için tıklayınız.
Türksat Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bilal ben nasıl turksata memur personel olabilirim

Yorum Gönder