TRT Staj Başvurusu 2016

TRT Staj Başvurusu 2016

TRT bünyesinde zorunlu staj eğitiminizi tamamlamak ve TRT'nin bünyesinde çalışarak tecrübe edinmek istiyorsanız yaz stajı kontenjanlarından yararlanabilirsiniz. TRT bünyesinde staj yapmak isteyen öğrenciler sayfamızdan detayları inceleyebilirler.

TRT Yaz Stajı; TRT her sene üniversite ve meslek yüksekokullarına yaz stajı imkanı tanımaktadır. Her yıl ayırdığı öğrenci staj kontenjanlarından yararlanacak kişilerin isimlerini okulları tarafından ilgili birimlere bildirmektedirler. Okul kontenjanlarından yararlanamayan öğrenciler Mayıs ayı ortalarına kadar kendi alanlarını ilgilendiren birimlere şahsen müracaat etmeleri halinde değerlendirmeye alınmaktadır.

Mesleki Eğitim Stajları :Kurumumuzca, her yıl 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde teknik ve meslek lisesi öğrencileri için İl Milli Eğitim Müdürlüklerine mesleki eğitim kontenjanları bildirilmekte ve bu kontenjanların okullara dağılımı İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Okul kontenjanlarından faydalanamayan öğrencilerin Mayıs ayından sonra kendi alanlarını ilgilendiren Kurumumuz ilgili birimlerine şahsen müracaat etmeleri halinde kontenjan durumu göz önüne alınarak ayrıca değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.
TRT'ye online staj başvurusu yapılmıyor yukarıdaki bilgileri detaylı bir şekilde incelemeniz ve ilgili birimlere gitmeniz gerekiyor.

http://www.trt.net.tr/
TRT Staj Başvurusu 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder