Torku Personel Eleman Alımı 2015

Torku Personel Eleman İşçi Alımı 2015

Torku Konya Şeker şirketi son yıllar içerisinde oldukça büyük ataklar gerçekleştirmiş ve bir çok ürünü kaliteli olarak piyasaya sunmuştur. Yaptığı reklam yatırımları ile başarıyı yakalayan şirket bir çok iş pozisyonunda çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapacaktır. Torku gibi başarıyı yakalayan firmada sizde çalışmak istiyorsanız hemen Torku insan kaynakları sayfasından gerekli bilgileri alarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Torku'ya nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
Torku insan kaynakları sayfasından iş başvuru formuna ulaşabilir ya da hazır özgeçmiş-CV'nizi göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Torku işe alım süreci;
Torku firmasına yaptığınız iş başvurusu değerlendirildikten sonra başvuru yapan kişilere geri dönüş sağlayacaktır.

Torku Hakkında;
Torku, 2007 senesinde Konya Şeker isimli firma tarafından kurulmuştur. Kısa sürede başarıyı yakalamış olan şirket bu başarısını çalışanlarına, reklam yatırımlarına ve kaliteli ürünlerine borçludur. Ürünlerinde kaliteye önem veren şirket böylelikle müşteri güvenini kazanmayı başarmıştır.

İlerleyen senelerde bir çok ürünü yelpazesine katmıştır ve katmaya devam etmektedir. Torku'nun ürün yelpazesi şöyledir; çikolata, bisküvi, sucuk, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamülleri, şekerleme, dondurulmuş ürünler ve bitkisel yağ gibi ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri bir çok bölgeye satmaktadır.
Sizde gelişmekte olan Torku şirketinde çalışmak ve gücünden güç almak istiyor ayrıca kariyerinizde iyi bir yere gelmek istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Torku insan kaynakları sayfasına ulaşmak için burayı tıklayınız.
Torku Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder