Tepe Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Tepe Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Güvenlik sektöründe istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam eden Tepe Güvenlik şirketi bir çok alanda ve bir çok ilde personel alımı yapacak! Sizlerde Tepe Güvenlik şirketinde personel eleman olarak çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen sizlerle paylaşmış olduğumuz bilgileri inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tepe Güvenlik şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Resmi internet sitesinde yayınlanan Tepe Güvenlik insan kaynakları, kariyer sayfasından iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgileriniz ile doldurarak şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tepe Güvenlik işe alım süreci;
Güvenlik şirketine yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu departmana iletilen başvurular öncelikle değerlendirmeye alınmakta ve bu değerlendirmelerin ardından uygun kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Tepe Güvenlik şirketinde yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Camcı - Makinacı - Temizlik Elemanı
- Bay/Bayan Temizlik Şefi
- Temizlik Hizmetleri AVM Proje Müdürü
- Güvenlik Görevlisi
- Mekanik Teknisyeni (Sıhhı Tesisat)
- Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul Tepe Servis ve Yönetim A.Ş
- GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Üst bölümde listelenen Tepe Güvenlik iş ilanları şirketin yayınladığı iş ilanlarının sadece bir bölümüdür. Güvenlik şirketinin yayınladığı iş ilanları takip etmek veya üst bölümde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz Tepe Güvenlik insan kaynakları sayfasına giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Tepe Güvenlik, 2015 yılında kaç kişiyi istihdam edecek net bir bilgi yok ancak şirketin şuanda 50 adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca Tepe Güvenlik bir çok bölgeden örneğin; İzmir, İzmir (Aliağa, Altındağ, Balçova, Basmane, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çankaya, Çeşme, Çınarlı, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Kapılar, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kemeraltı, Kınık, Kısıkköy, Kiraz, Konak, Kordon, Menderes(Cumaovası), Menemen, Mersinli, Mezarlıkbaşı, Montrö, Narlıdere, Ödemiş, Pasaport, Seferihisar, Selçuk, Şirinyer, Tire, Torbalı, Urla) gibi bölgelerden alımlar yapacaktır.

Tepe Güvenlik iş başvuru formu için tıklayınız.
Tepe Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder