Tekfen Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Tekfen Holding Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Tekfen Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük holding'in bünyesinde çalışmak istiyor bunun yanı sıra kariyerinize holding çatısı altında devam etmek istiyorsanız tam yerindesiniz. Çünkü Tekfen Holding çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere personel eleman alımları yapacaktır. Bu ilanlardan yararlanmak ve şirkete iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Tekfen Holding'e nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Tekfen Holding resmi web sitesinde insan kaynakları yani kariyer sayfası yayınlamıştır. Bu kariyer sayfasında güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları yer almaktadır. Bu açık olan güncel iş ilanlarından kendinize uygun olanı seçerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tekfen Holding işe alım süreci;
Holding'e yaptığınız iş başvurusu öncelikle insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınacaktır. Bu inceleme ve kontrol aşamasından sonra şirketin insan kaynakları departmanı sizlere geri dönüş yapacaktır.

Tekfen Holding Hakkında Bilgi;
Tekfen Holding kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve gelişmektedir. Yayınlanan finansal verileri incelediğimiz zaman bu gelişimi fark edeceksiniz.  Tekfen 2013 ikinci çeyrekte taahhüt ve tarım (Gübre sektöründeki mevsimsel etkilerle beraber) sektörlerinin faaliyet kârının zarara geçmesi nedeniyle, 2Ç12 dönemindeki 68 milyon TL esas faaliyet kârı, 150,9 milyon TL esas faaliyet zararına geçmiştir. 2013 yılının taahhüt sektörü için 2012’ye göre daha iyi bir yıl olması beklenmekte olup, Tekfen’in de yıllık %25’in üzerinde (2012: -%26) FAVÖK artışı yakalamasını tahmin ediyoruz.
Tekfen İnşaat yurtiçi ve yurtdışı hedef pazarları olan Azerbaycan, Katar ve Türkiye’de başta altyapı yatırımları olmak üzere, enerji sektörü de dâhil önemli projelere katılma potansiyeline sahip bulunuyor. Bunlardan Azerbaycan’daki 640 milyon dolarlık stadyum ihalesine ilaveten yeni projeler de alması beklenmektedir. Ayrıca Şirket, Libya projelerine ilişkin girişimlerini hızlandırmış ve hakedişlerin ödenmesi için çalışmaları yürütmeye devam etmektedir.

Gübre segmentinde düşük sezon olan 2.çeyrekteki zayıflığa rağmen büyük olasılıkla 2013 yılı FAVÖK öngörüsü olan 99 milyon TL’ye ulaşılabileceğini düşünüyoruz. 2013 tahminleri ile 6,46x F/K ve 3,85x FD/FAVÖK çarpanları ile işlem gören hissede hedef fiyatımız 7,00 TL olup %58 yükseliş potansiyeli bulunmaktadır.

Bu her geçen gün büyümekte olan holding, büyümenin getirdiği personel açığını da kapatmak istemektedir. Bu sebeple çeşitli iş pozisyonlarında personel ilanları yayınlamıştır. Aşağıdaki adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

Tekfen Holding insan kaynakları sayfası için tıklayınız.
Tekfen Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder