Şemdinli Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Şemdinli Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Şemdinli Belediyesi zaman, zaman bünyesinde çalıştırmak üzere personel işçi alımları gerçekleştirmektedir. Şemdinli Belediyesinin bu alımlarından sizlerde faydalanmak ve belediyede bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Şemdinli Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Şemdinli Belediyesinin insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını bazı sitelerde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizlerde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine ulaşarak “arama” bölümüne Şemdinli Belediyesi yazdığınız takdirde eğer varsa belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından Şemdinli Belediyesi güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Şemdinli Belediyesi işe alım süreci;
Şemdinli Belediyesi bünyesine dahil edeceği daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeble belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Şemdinli Hakkında Bilgi;
Şemdinli Kürtçe: Şemzînan, Hakkâri ilinin 3 ilçesinden birisi ve bu ilçenin merkezi olan şehir. Yüksekova'dan 2.110 metre yükseklikteki Haruna Geçiti ile ayrılan ilçe, Zap Suyu'nun bir kolu olan Şemdinli Deresi ve kolları tarafından sulanan bir alandan oluşur. İran ve Kuzey Irak ile sınırdaş olan ilçe, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla dikkat çekmektedir. Konu başlıkları [gizle] 1 Geçmiş 2 Nüfus 2.1 Önemli Yerler 3 Kaynakça 4 Dış bağlantılar GeçmişAsurice (Doğu Aramicesi) 'Şamizdin' adına tarihi kaynaklarda 9. yüzyıldan itibaren rastlanmaktadır.

Musul'da Nakşibendi tarikatını ihya eden Mevlana Halid-i Bağdadi'in müridi olan Seyyit Taha 19. yüzyıl başında Şemdinan bölgesindeki Nehri köyüne gelerek önemli bir medrese kurmuş, aşiretleri barıştırmış ve Osmanlı tabiiyeti altında Urmiye'den Van'a kadar uzanan alanda etkisi hissedilen bir egemenlik tesis etmiştir.
1854-58 Rus Harbinde Hakkari aşiretlerini Osmanlı Devleti lehine seferber etmekte önemli bir rol oynayan Seyyit Taha halen Hakkari ve Irak arasında büyük saygı ile anılır. I. Dünya Savaşı'nda Şemdinli dört kez Rus işgaline uğramıştır. İlk işgal 5 Kasım 1914'ten Aralık 1914'e, ikinci işgal 13 Mayıs 1915'tan itibaren kısa bir süre, üçüncü işgal 1915 sonbaharından 31 Temmuz 1916'e, dördüncü işgal 10 Ağustos 1916'dan 24 Kasım 1917'ye kadar sürmüştür. Savaşı izleyen dönemde Şikak aşireti reisi İsmail Ağa (Simko) 20.nci Kolordu Komutanı Kâzım Karabekir Paşa ile işbirliği yaparak Hakkari'den İran'ın Urmiye bölgesine çekilen Nasturilerin bölgeye dönmelerine engel olmuştur. Bozdoğan Belediyesi hakkında yorum yazmak için aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Şemdinli Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Şemdinli Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

Şemdinli Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder