Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Eleman Alımı 2015

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Eleman İşçi Alımı 2015

İstanbul'da yer alan Sabiha Gökçen Havaalanında bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanında iş bulmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz adresten havalimanında yer alan iş imkanlarını, güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Sabiha Gökçen Havalimanı insan kaynakları sayfasına giderek açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını inceledikten sonra iş başvurusu yapabilirsiniz. Havaalanında bir çok açık iş pozisyonu yer almaktadır kendinize uygun olan ilanı inceledikten sonra başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı işe alım süreci;
Sabiha Gökçen Havalimanına yaptığınız iş başvurusu havalimanı insan kaynakları tarafından kontrol edilmekte ve değerlendirilmektedir. Başvurularınız kontrol aşamasından geçtikten sonra uygun olan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Genel İş Başvurusu; 
İş Tanımı
Ülkemizin önde gelen holdinglerinden birisi olan Limak Holding, 1991 senesinden beri havalimanı işletmeciliği gerçekleştirmektedir. Bu işletmeciliğe Malaysia Airports Holdings Berhad ortaklığı ile devam etmektedir. Limak Holding, İSG - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bulunan terminalleri işletmekte bunun yanı sıra otopark işletmesi, kargo işleri, uçak yakıt ikmal operasyonları, yer hizmetleri ve havalimanı otel işletmelerinin yirmi yıllık işletme hakkına sahiptir.

Hızlı bir büyüme yaşayan havalimanında sizlerde çalışmak istiyorsanız ilgili insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun olan ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
Aranan Nitelikler
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak
30 yaşını aşmamış olmak
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak
İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor veya edebilecek olmak

Sabiha Gökçen Havalimanı insan kaynakları sayfası için burayı tıklayınız.
Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder