Nuh'un Ankara Makarnası Personel Alımı İş Başvurusu

Nuhun Ankara Makarnası Personel Eleman İşçi Alımı 2015

Nuhun Ankara Makarna Fabrikası 2015 yılında bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımları yapacaktır. Ankara Makarna Fabrikasında çalışmak isteyen kişiler şirketin insan kaynaklarından tüm detayları öğrenebilir ve iş başvuru formunu doldurabilirler.

Nuhun Ankara Makarnası Fabrikasına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Ankara Makarna Fabrikası insan kaynakları sayfasında iş başvuru formu yayınlamıştır. Bu iş başvuru formunu eksiksiz, doğru bilgileriniz ve ciddiyet ile doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nuhun Ankara Makarnası İşe Alım Süreci;
Makarna Fabrikasına yapılan iş başvuruları şirketin insan kaynaklarınca değerlendirmeye alınmaktadır. Yani ilk olarak kontrol aşamasına gitmektedir. Bu aşamada başvurular değerlendirilmekte iş pozisyona uygun olan kişiler seçilmektedir. Daha sonra uygun olan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Şirket Hakkında Bilgi;
Şirketin geçmişi 1940 senesine kadar dayanmaktadır. İlk faaliyetleri ise gıda maddesi satılan market tipi olarak çalışmalarına başlayan şirket kısa sürede başarıyı yakalamıştır. Bu başarısı o yıllarda bu tarz hizmetlerin olmaması ve mağazaların azlığından kaynaklanmaktadır. Halkın bu tarz ihtiyaçlarını o yılda en iyi şekilde karşılayan şirket kısa sürede büyüme yaşamıştır.

İlk kurulduğu yıllarda 6 ton'a yakın makarna satışı kurucuların makarna fabrikası açma fikrini ortaya çıkarmıştır. Ulus Rüzgarlı Sokak'ta 1950 senesinde ilk imalathane kurulmuştur. 6 ton ile başlayan imalat, artan talepler üzerine yetişmez ve başka bir bölgeye üretim yeri açma kararı alınır. Zamanla üretim yapılan mekanın, kapasiteye uygun kalmayışından dolayı 1955 yılında İskitler’de alınan arsa üzerine zamanın teknolojisine uygun modern bir fabrika kurulması kararı alınır.
İlerleyen senelerde talebi karşılamak amacı ile çeşitli çalışmalara girilmiş ve bu çalışmaların sonucunda şirket günlük 20 ton makarna üretimine başlamıştır. Şirketin ismi ilk başlarda Ankara Makarnası olarak çalışmalarını sürdürürken kurucularından olan Nuh Eskiyapan'ı anmak amacı ile şirketin ismi Nuh'un Ankara Makarnası olarak değiştirilmiştir.

Bu başarılı şirkette sizlerde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ankara Makarna iş başvuru formu için burayı tıklayınız.
Nuh'un Ankara Makarnası Personel Alımı İş Başvurusu Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

1 yorum:

ilhan tengiç dedi ki...

ADIM İLHAN SELAM BENİM ÇOK ACİL İŞE İHTİYAÇIMVAR ŞUAN İŞSİZİM NOLUR YARDIMCI OLUN 05347794585

Yorum Gönder