Muş Belediyesi Memur Personel Alımı 2015

Muş Belediyesi Memur Personel Eleman İşçi Alımı 2015

Muş Büyükşehir Belediyesi her sene yaptığı personel işçi alımlarına 2015 yılında da devam edecek. Sizde Muş ilinde ikamet ediyor ve ilde bir iş imkanı bulmak, çalışmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz bilgilerden yola çıkarak Muş Belediyesi ilanlarına ya da Muş ilinde bulunan güncel iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Muş Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Muş Belediyesi insan kaynakları sayfası olmadığı için eleman alım ilanlarını “ilan.memurlar.net” adresinde yayınlamaktadır. Bu nedenle ilgili siteye giderek “arama” kısmına Muş Belediyesi yazmanız eğer varsa belediyenin ilanlarını size listeleyecektir. Şunu söyleyelim belediye bünyesindeki boş iş pozisyonlarına göre alım yaptığı için sürekli ilan bulunmayabilir.

Muş Belediyesi işe alım süreci;
Muş Belediyesi bünyesine dahil edeceği zabıta alımı, itfaiye eri alımı, güvenlik, şoför, sözleşmeli personel gibi alımları yaparken KPSS puanına önem vermektedir. Bu nedenle KPSS’ye girmiş olmalı ve istenilen puanı almış olmanız gerekiyor.

Muş Belediyesi Hakkında;
Muş ili sürekli olarak geliştiği ve büyüdüğü için ihtiyaçları da bir hayli artmaktadır. Bu ihtiyaçların giderilmesi, şehrin güvenliğinin sağlanması, şehrin temizliği ve bakımı gibi ihtiyaçların sağlanması için personel elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu tarz şehrin ihtiyaçları için bünyesinde personel eleman zabıta, itfaiye eri, atölye elemanı, zabıta, güvenlik görevlisi ve şoför çalıştıran belediye, Muş ili için önemli bir yere sahiptir.
Bunların yanı sıra Muş Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden taşeron firmalarda temizlik işçisi ve işçi alımları da yapmaktadır. Sizde bu çalışanlar arasında yer almak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Muş ilindeki güncel iş ilanlarına ulaşmak için ise burayı tıklayınız.

Önemli Not: Muş Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Muş Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

Muş Belediyesi Memur Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder