Merzifon Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Amasya Merzifon Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Merzifon Belediyesi değişik zaman aralıkları ile bünyesine dahil etmek üzere personel eleman alımları yapmaktadır. Sizlerde bu personel memur alımlarından yararlanmak ve Merzifon Belediyesinde bir iş sahibi olmak bunun yanı sıra kariyerinize bir seviye ileri gitmek istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek Merzifon Belediyesi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Merzifona Belediyesine nasıl ve nereden iş başvurusu yaparım?
Merzifon Belediyesi insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını çeşitli ilan sitelerinde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine giderek “arama”kısmına Merzifon Belediyesi yazdığınız takdirde eğer var ise belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından güncel olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Merzifon Belediyesi işe alım süreci;
Merzifon Belediyesi bünyesine katacağı daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS puanına önem vermektedir. Bu nedenle belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Merzifon Hakkında Bilgi;
Merzifon ilçesi tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yediler namı ile anılan gölleri, bereketli toprakları ile avcılık ve tarıma uygun bu ova yaklaşık 7 bin sene önce de insanlara yurt olmuştur. Karadeniz sahiline ve orta Anadolu’ya giden yollar Merzifon’da kesişmektedir. Bu nedenle coğrafyacı ve tarihçi Strabon bu bölgeyi “Bin köy” bölgesi olarak tanımlamıştır.

Strabon’un bin köy olarak belirttiği bölgede yapılan arkeolojik araştırmalarda yüzlerce höyük ve yerleşim yerinin varlığı saptanmıştır. Bu höyüklerden elde edilen seramik ve buluntulara göre Merzifon tarihinin Milattan Önce 5500'lere kadar uzandığı anlaşılmıştır.
Merzifon Havaalanı
Merzifon-Amasya hava limanı 2008 senesinde sivil hava trafiğine açılarak faaliyetlerine başlamıştır. Havalimanı, Merzifon'a 6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.  05/23 pisti 2927x45m boyutunda olup, asfalt kaplamadır. Yolcuya açık olan alanlar 457 m2 olup yıllık 120.000 yolcu kapasiteli terminale ve 70 araç kapasiteli otoparka sahiptir. Merzifondan İstanbul Atatürk Havalimanına her gün saat 06:05'te İstanbuldan Merzifona ise saat 22:30 da uçak kalkmaktadır. Sefer takribi 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Önemli Not: Merzifon Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Merzifon Belediyesine ait iş ilanları yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

Merzifon Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder