Kozan Belediyesi Memur Personel Alımı 2015

Adana Kozan Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Kozan Belediyesi her yıl olduğu gibi 2015 yılı içinde personel memur alımları yapmaya devam ediyor. Sizde Kozan Belediyesinin yapmış olduğu bu alımlardan yararlanma ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız verdiğimiz bilgileri inceleyerek Kozan Belediyesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kozan Belediyesine nasıl ve nereden iş başvurusu yaparım?
Kozan Belediyesi insan kaynakları sayfası resmi sitesinde yayınlanmamıştır. Bu nedenle ilanlarını "ilan.memurlar.net" adreslerinde yayınlamaktadır. Bu ilan sitesine giderek sitenin "arama" kısmına Kozan Belediyesi yazmanız belediyenin güncel ilanı varsa sizlere listeleyecektir. Bu güncel ilanları inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kozan Belediyesi işe alım süreci;
Adana İmamoğlu Belediyesi zabıta alımı, sözleşmeli personel alımı, geçici işçi alımı, daimi işçi alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firma işçi alımları yaparken Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeple İmamoğlu belediyesinde çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Kozan Hakkında Bilgi;
Adananın ilçelerinden birisi olan Kozan her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. İlçenin Adana iline uzaklığı 69 kilometredir.

Kozan ilçesi her geçen gün büyümeye devam ettiği için ilçe belediyesinin görevleri de artmaktadır. Bu görevlerin yerine getirilmesi için bir çok personel ve elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu personel ihtiyaçlarının karşılanması için belli aralıklarda alım ilanları yayınlanmaktadır.

Kozan ilçesinin düzenini, çevre düzenini, güvenliğini ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için belediyeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yani Kozan Belediyesinin büyük bir sorumluluğu bulunmaktadır. Sizlerde bu güzel ilçenin belediyesinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden faydalanarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.
Nüfus
1893 yılında Osmanlı Devleti tarafından yapılan nüfus sayımına göre Sis (Kozan) kazasının nüfusu 32.507 kişidir. Bunun %56'sı Müslümanlardan (çoğunlugu Türk), %43'ü Gayrimüslimlerden (çoğunlugu Ermeni) oluşmaktaydı. Kazada 18.338 (Müslüman)Türk, 14.026 Ermeni, 56 Katolik ve 87 Protestan yaşamaktaydı. Aynı yılda Kozan sancağının toplam nüfusu 84.312 idi. Bunlardan 55.269 (%66) müslüman ve 29.043 (%34) gayrimüslim idi.

İlçenin nüfusu 31.12.2011 tarihinde açıklanan ADNKS kesin sonuçlarına göre 127.804'dir. Bunun 78.587'i ilçe merkezinde, 49.217'si ise kasaba ve köylerde yaşamaktadır.

Önemli Not: Kozan Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Kozan Belediyesine ait iş ilanları yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

Kozan Belediyesi Memur Personel Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder