Kığılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kığılı Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Hazır giyim firması olan Kığılı çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere personel alımları yapacak! Sektörde istikrarlı bir şekilde ilerleyen ve her geçen gün büyümeye devam eden Kığılı firmasında çalışmak isteyen kişiler vermiş olduğumuz bilgileri inceledikten sonra Kığılı'ya iş başvurusu yapabilirler.

Kığılı şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
Kığılı insan kaynakları-kariyer sayfalarına resmi sitesinde yer vermiştir. Sizlere vermiş olduğumuz bu resmi siteyi ziyaret ederek yayınlanmış olan iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hazır giyim firmasına iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kığılı'da işe alım süreci;
Firmaya yaptığınız iş başvurusu kontrol edilmek üzere insan kaynakları personeline gönderilir. Bu departmana gönderilen başvurularınız değerlendirilir ve şirkete uygun olan kişilere geri dönüş yaparak sonuçlanır.

Örnek İlan;
MARMARA FORUM / TERZİ
Genel Nitelikler
Takım elbise, tek pantolon, tek ceket ve diğer erkek ürün gamlarında her türlü tadilat işlemlerini gerçekleştirmek (pantolon paça boyu, bel daraltma / genişletme, ceket etek ve kol boyu küçültme, beden daraltma vs.) buna ek olarak satış sürecine destek olmak,
Mağazamız müşterilerine direk hizmet verdiği durumlarda, müşterilerimizle üst düzey iletişim kurarak, müşteri taleplerini doğru algılamak,
Tadilatların zamanında teslim edilmesini sağlamak,
Müşterilerimizin ürünlerine tadilat esnasında maksimum derecede önem gösterip, ürünlerin zarar görmemesini temin etmek.

İş Tanımı
Minimum 3 yıl benzer sektörde deneyimli,
İlgili aletleri etkin olarak kullanabilen,
Modayla ilgili,
30 - 50 yaşları arasında,
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Tekstil
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Satış
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Aday Bilgileri
Tecrübe: En az 3 yıl tecrübe
Cinsiyet: Erkek
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldı

Kığılı Maaşları; çalıştığınız iş pozisyonuna göre değişmektedir. Yani terzi farklı maaş alır, satış danışmanı farklı maaş alır ve birde işin içine prim girdimi tamamiyle farklılaşmaktadır. Yani bunun için net bir bilgi vermek mümkün değil ancak tahmini olarak asgari ücret ya da biraz üstü diyebiliriz.

Kığılı iş başvuru formu için burayı tıklayınız.
Kığılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder