İZSU Personel Eleman Alımı 2015

İZSU Personel Eleman İşçi Alımı 2015

İzsu - İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi her yıl yaptığı personel eleman alımlarına 2015 yılı içerisinde de devam edecek. Eğer İzmir ilinde ikamet ediyor ve İzsu bünyesinde çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzsu'ya nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
İZSU insan kaynakları, kariyer sayfasından iş ilanı yayınlamadığı için bünyesinde açık iş pozisyonu olduğunda çeşitli ilan sitelerinden örneğin; "ilan.memurlar.net" sitesini kullanmaktadır. Bünyesinde açık iş pozisyonu olduğu zaman bu site üzerinden ilanlarını yayınlamaktadır. Sizlerinde yapması gereken vermiş olduğumuz siteye giderek "arama" kısmına İZSU yazmanı eğer varsa izsu iş ilanlarını sizlere listeleyecektir.

İzsu işe alım süreci;
İzsu - İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresine yaptığınız iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu departmanda başvurular değerlendirilir ve kontrol edilir. Bu aşamalardan sonra sizlere bir şekilde geri dönüş yapılır. Eğer kuruma ait iş ilanı bulursanız o ilanda sizlere daha detaylı bilgi verilmiş olacaktır.

İzsu - İzelman Hakkında Bilgi;
İZSU - İzelman A.Ş 1992 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Şirket ilk kurulduğu zamanlar limited şirketi olarak faaliyetlerine başlamış ilerleyen yıllarda yani 2005 senesinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi ve bağlı firmaların ortaklığı ile anonim şirket statüsüne geçmiştir. Günümüzde İzsu - İzelman bünyesinde 6.000 personel eleman istihdam edilmektedir.

İzelman A.Ş, İzmir Büyük Şehir belediyesi sınırları çerçevesinde kapalı ve açık olarak otopark hizmeti sunmaktadır. Şirket bunlarla da kalmayıp İzmir'in farklı bölgelerinde kurulmuş olan Anaokulu, Kreş ve Etüt Eğitim Merkezlerinde yılda yaklaşık 600 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.
İzsu'nun görev ve yetkileri;
İzsu şirketi içme sularının kullanılmasını, organize edilmesini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra yeraltı ve yer üstü kaynakların sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması ile de görevlidir. Bu içme sularının abonelerine ulaşmasını sağlayan şirket tesisler kurmak veya kurdurmak, kurulu olan tesisleri bünyesine dahil ederek işletmek ayrıca bu tesislerin bakım, onarım gibi ihtiyaçlarını karşılaması ile de sorumludur.

İzsu'nun görevleri bunlarla da sınırlı değildir. Şehirde biriken yağış sularının toplanması, bu suların yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması ve zarar vermeden boşaltılmasını sağlamaktadır. Yani şehir için önemli bir yere sahip olan İZSU bu çalışmalarının devamını sağlamak için personellere ihtiyaç duymaktadır. Sizde İzsu'da çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Sitemiz İZSU hakkında bilgi veriyor kesinlikle iş ilanı yayınlamıyor. Ayrıca İZSU iletişim bilgilerinden ve bu site üzerinden personel alımı yapmıyor

İZSU Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Iyi gunler kolay gelsin izsuda calismak istiyorum b a2 ehliyetim var ve motor meslek lisesi mezunuyum yardimci olursaniz sewinirim ramazan toklu 05073326389

Unknown dedi ki...

Hikaye dayın varmı girersin

Ali Akarsu dedi ki...

Slm kalifiyeli elemanın işkurda kaydım var tüm belgelerim var izsuda iş arıyorum İzmir ve çevresi saygılar 05326752668

Hilmi Ertem dedi ki...

Bu isler torpil isidir

Yorum Gönder