İmamoğlu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Adana İmamoğlu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

İmamoğlu Belediyesi her yıl olduğu gibi 2015 yılı içinde personel memur alımları yapmaya devam ediyor. Sizde İmamoğlu Belediyesinin yapmış olduğu bu alımlardan yararlanma ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız verdiğimiz bilgileri inceleyerek İmamoğlu Belediyesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

İmamoğlu Belediyesine nasıl ve nereden iş başvurusu yaparım?
İmamoğlu Belediyesi insan kaynakları sayfası resmi sitesinde yayınlanmamıştır. Bu nedenle ilanlarını "ilan.memurlar.net" adreslerinde yayınlamaktadır. Bu ilan sitesine giderek sitenin "arama" kısmına İmamoğlu Belediyesi yazmanız belediyenin güncel ilanı varsa sizlere listeleyecektir. Bu güncel ilanları inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

İmamoğlu Belediyesi işe alım süreci;
Adana İmamoğlu Belediyesi zabıta alımı, sözleşmeli personel alımı, geçici işçi alımı, daimi işçi alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firma işçi alımları yaparken Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeple İmamoğlu belediyesinde çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

İmamoğlu Hakkında Bilgi;
İmamoğlu, Adana'nın bir ilçesidir. Kuzey tarafında Kozan, güney tarafında Yüreğir ve Ceyhan, batı bölgesinde ise Aladağ ve Karaisalı ilçeleri yer almaktadır.

İmamoğlu eski bir tarihe sahiptir ve her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. İmamoğlu İlçesinin tarihi Adana İli ile Kozan İlçesinin tarihi içerisinde ele alınmalıdır. İlçe merkezinin oluşumu sonraki tarihlere rastlasa da ilçeye bağlı köylerde yerleşimin tarihi daha öncelere kadar dayanmaktadır. Bu nedenle ilçenin tarihini bağlı köylerin,Adananın ve Kozanın tarihinden ayrı tutmak doğru olmaz.
Coğrafya
İlçenin Adana iline uzaklığı 45 kilometredir ve yüzölçümü ise 424 km2'dir. İlçenin yerşekilleri ovasal özelliğe sahip olduğu için tarıma uygundur. İlçenin rakımı 90 metredir bu rakam kuzeye doğru artmaktadır.

İklim
İmamoğlu iklimi Akdaniz iklimine sahiptir. Yazları sıcak ve kurak geçmekte, kışları yağışlı ve ılık olmaktadır. Yağışlar yağmur ve dolu seklindedir.

Nüfus
Nüfusun çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla geçinir. İlçenin 18 köyü, 1 merkez belediyesi ve 6 mahallesi bulunmaktadır. Adana şehir merkezine 45 km uzaklıktaki ilçenin ana gelir kaynağı tarımdır.

Önemli Not: İmamoğlu Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz İmamoğlu Belediyesine ait iş ilanları yayınlamıyor sadece bilgi veriyor.

İmamoğlu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder