Hakkari Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016

Hakkari Belediyesi Memur Personel Eleman İşçi Alımı 2016

Hakkari Belediyesi her sene yaptığı işçi eleman alımlarına 2016 yılı içinde de devam edecek. Hakkari ilinde ikamet ediyor olanlar belediyesinde çalışmak istiyor olabilir ancak belediye memur alımı ilanlarını bünyesinde bulunan açık pozisyonlara göre gerçekleştirmektedir. Yani sürekli olarak güncel ilan bulunmamaktadır.

Hakkari Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Hakkari Belediyesi insan kaynakları sayfasına resmi sitede yer vermediği için ilanlarını çeşitli ilan siteleri aracılığı ile örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde duyurmaktadır. Sizlerde bu ilan sitesi aracılığı ile belediyeye ait iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler vermiş olduğumuz siteye giderek “arama” kısmına Hakkari Belediyesi yazmanız eğer varsa belediyeye ait ilanlar listelenecektir. Bu listelenen ilanların tarihini inceleyerek güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Hakkari Belediyesi işe alım süreci;
Hakkari Belediyesi bünyesine dahil edeceği yani bünyesinde çalıştıracağı geçici işçileri, sözleşmeli personelleri, daimi personelleri, zabıta memurlarını, itfaiye erlerini ve güvenlik elemanlarını KPSS puanlarına göre almaktadır. Bu nedenle belediyede çalışmak isteyen kişiler kpss’ye girmiş olmalı ve geçerli puanı almış olmalıdırlar. Eğer Hakkari Belediyesine ait iş ilanına ulaşırsanız o ilanda size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Hakkari Belediyesi Hakkında Bilgi;
Hakkari Belediyesi kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve gelişmektedir. Bu gelişmenin ve büyümenin getirdiği sorumlulukları yerine getirme görevini üstlenen belediye zabıta alımı, itfaiye eri alımı, şoför alımı, güvenlik alımı, atölye elemanı ve taşeron firmalarda çalıştırmak üzere personel alımları yapmaktadır.
Bu alımlarını gerçekleştirdiği memur ve personeller belediyeye büyük hizmet vermektedir. Hakkari ilinin güvenliğinin sağlanması, düzeninin korunması ve çevre bakımlarının yapılmasını bünyesindeki elemanlar gerçekleştirmektedir. Eğer sizlerde Hakkari Belediyesinde çalışmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanarak ilanlarını takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Hakkari Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Hakkari Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

- ilan.memurlar.net/hakkari-belediyesi

Hakkari Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder