Goodyear Personel Alımı İş İlanları 2017

Goodyear Personel Alımı İş İlanları 2017

Ülkemizin başarılı ve en bilindik lastik şirketlerinden birisi olan Goodyear, 2016 yılında alımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde de çeşitli iş pozisyonlarına alımlar düzenleyen Goodyear, 2016 yılında da bir çok çeşitli alımlar yapacaktır. 2016 yılının gelmesi ile birlikte Goodyear şirketinde görev almak isteyenler makalemizde sunulmuş olan Goodyear insan kaynakları adresine giderek incelemelerinizi yapabilirsiniz.

1961 yılında çalışmalarına başlayan ve günümüzde sektörünün öncü ve köklü şirketlerinin arasında yer alan Goodyear şirketi hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Bünyesinde 1,200'ü aşan personeli ile hizmet veren ve bu hizmetlerine 2016 yılında da devam edecek olan lastik firması yeni alımlarına devam etmektedir.

Goodyear personel alımı iş ilanları 2016 senesi için aşağıda verilmiş olan açık iş pozisyonları için listelenmiştir. Sektörünün öncü lastik şirketinin yayınladığı bakım ustası, lastik proses ve ekipmanları teknisyeni, compounder ve elektronik bakım onarım elemanı gibi güncel iş ilanlarının genel niteliklerini incelemek ve başvuru şartlarını takip ederek iş başvurusu gerçekleştirmek için lastik şirketinin kariyer adresine aşağıdan gidebilirsiniz.

Goodyear personel alımı iş ilanları aşağıdaki ilanlar üzerine verilmiştir.

- Electrical / Electronics Engineer Kocaeli
- Elektronik Bakım Onarım Elemanı Sakarya
- Bakım Ustası
- Lastik Proses ve Ekipmanları Teknisyeni
- Compounder


Goodyear personel alımı iş ilanları 2016 da kaç kişi ile düzenlenecek bilemiyoruz ancak; lastik şirketinin kariyer, iş ilanı adresini takip ettiğimizde 5 tane güncel iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca bu ilanların arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmeye devam etmektedir. Lastik şirketinin tüm ilanlarına ulaşmak isteyenler hemen aşağıdan ilgili adrese gidebilirler.

http://www.kariyer.net/goodyear-lastikleri-t-a-s-is-ilanlari-c1015-p161/
Goodyear Personel Alımı İş İlanları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder