Gerger Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Gerger Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Gerger Belediyesi farklı zaman aralıkları ile bünyesine dahil etmek üzere personel eleman alımları yapmaktadır. Sizlerde bu personel memur alımlarından yararlanmak ve Gerger Belediyesinde bir iş sahibi olmak bunun yanı sıra kariyerinize bir seviye ileri gitmek istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek Gerger Belediyesi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Gerger Belediyesine nasıl ve nereden iş başvurusu yaparım?
Gerger Belediyesi insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını çeşitli ilan sitelerinde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine giderek “arama”kısmına Gerger Belediyesi yazdığınız takdirde eğer var ise belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından güncel olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Gerger Belediyesi işe alım süreci;
Gerger Belediyesi bünyesine katacağı daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS puanına önem vermektedir. Bu nedenle belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.
Gerger Hakkında Bilgi;
1954 yılında Adıyaman Malatya'dan ayrılıp vilayet olunca Gerger de ilçe oldu. Zamanı Gerger ismi ile ilçe adlandırılarak Aldüş köyü ilçe merkezi olarak seçildi. Tarihi Gerger ise adını halen Nefsi Gerger olarak sürdürmekte olup şu an resmi kayıtlarda Oymaklı köyü olarak geçmektedir. İlçe olmadan önce Malatya'nın Pötürge (eski: Mırün) e bağlıydı. Gerger ilçe olmadan önce ilçesi Güngörmüş köyü idi..

Önemli Not: Gerger Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Gerger Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

Gerger Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder