Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Garanti Emeklilik şirketi kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmekte ve çalışma faaliyetlerini genişletmektedir. Şirket sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi hedeflediği için bünyesine çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere personeller dahil etmek istemektedir. Bünyesine yeni dahil edeceği personeller ile daha fazla ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Emeklilik şirketine nasıl ve nereden iş başvurusu yaparım?
Garanti Emeklilik şirketinde çalışmak isteyen kişiler vermiş olduğumuz kariyer sayfasından iş başvurularını yapabilirler.

Garanti Emeklilik şirketinde açık olan pozisyonlar ise; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, birikim ve güvence uzmanı Aydın, hayat sigortaları aktüerya yönetmeni gibi alanlarda personel alımları yapacaktır. Bu iş pozisyonlarının dışında daha bir çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz kariyer sayfasından güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Genel Nitelikler:
4 yıllık üniversite veya 2 yıllık M.Y.O mezunu,
Tercihen benzer pozisyonda deneyim sahibi,
MS Office programlarını kullanabilen,
Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş,
İşini müşteri odaklı bir yaklaşım ile gerçekleştirecek,
İş Tanımı:
Güneşli'de bulunan Çağrı Merkezi'nde kurum müşterilerinden gelen aramaları (inbound çağrı) karşılamak suretiyle ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilendirme yaparak müşteri taleplerini karşılamak.

Garanti Emeklilik güncel iş ilanları için tıklayınız.
Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder