Etimesgut Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Etimesgut Belediyesi Memur Personel Eleman İşçi Alımı 2015

Ankara Etimesgut Belediyesi ara, ara personel eleman alımları gerçekleştirmektedir. Belediyenin bu alımlarından sizlerde yararlanmak ve belediyede bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Etimesgut Belediyesi insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını çeşitli sitelerde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine giderek “arama” bölümüne Etimesgut Belediyesi yazdığınız takdirde eğer varsa belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi işe alım süreci;
Etimesgut Belediyesi bünyesinde çalıştıracağı daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken KPSS puanı istemektedir. Bu nedenle belediyede çalışmak isteyen kişiler kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Etimesgut Belediyesi Hakkında Bilgi;
Ankara Etimesgut Belediyesi günde geçtikçe büyümekte ve bu büyümenin getirmiş olduğu ihtiyaçları da karşılaması gerekmektedir. Bu ihtiyaçların başında bünyesinde bulunan açık iş pozisyonları doldurmak yani personel eleman açığını kapatmak daha sonra ilçenin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Etimesgut Belediyesinin büyük sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumlulukları ise ilçenin düzenini sağlama, çevre düzeni, ilçenin güvenliği ve ilçe bakımı gibi daha saymadığımız bir çok görev ve sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların yerine getirilmesi için personel ve işçiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle belediye ara, ara zabıta alımı, itfaiye eri alımı, güvenlik alımı, atölye elemanı alımı gibi alımlar gerçekleştirmektedir.

Bu alımlarda sizlerde yararlanmak istiyorsanız bilgilendirdiğimiz adresten ilanları takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Etimesgut Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Etimesgut Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

Etimesgut Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder