Erbaa Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Erbaa Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Erbaa Belediyesi ara, ara bünyesinde çalıştırmak üzere personel işçi alımları gerçekleştirmektedir. Erbaa Belediyesinin bu alımlarından sizlerde faydalanmak ve belediyede bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Erbaa Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Erbaa Belediyesinin insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını bazı sitelerde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizlerde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine ulaşarak “arama” bölümüne Erbaa Belediyesi yazdığınız takdirde eğer varsa belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından Erbaa Belediyesi güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Erbaa Belediyesi işe alım süreci;
Erbaa Belediyesi bünyesine dahil edeceği daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeble belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Erbaa Hakkında Bilgi;
Erbaa, Tokat ilinin 2014 sonu itibariyle 61.867 ilçe merkezi, 91.873 toplam nüfusuyla Tokat'ın en büyük ilçesi olmakla beraber bereketli ovası, konumu, iş olanakları, sanayisi ve OSB gibi önemli etkenler sayesinde göç almaya devam eden bölgenin cazibe merkezi olmuş bir ilçesidir. 2011 ADNKS sonuçlarına göre Tokat genelinde il merkezi dahil nüfusunu artıran tek yerleşim yeri olmuştur.

2011 yılında Çorum'un Bayat ilçesinde bulunan ocağa kadar Anadolu'daki en eski yeraltı maden işletmesi M.Ö 5000 yılına ait olup Erbaa'nın Kozlu köyünde olarak kayıtlara geçmiş ve bilinmiştir.Bu maden ocağına "Eski Gümüşlük" olarak bilinen mevkiide yapılan sondaj destekli aramalar sayesinde ulaşılmış ve ODTÜ Fizik Bölümü Radyokarbon laboratuvarında yapılan C-14 analizleri sonucunda M.Ö 5000 tarihine ulaşılmıştır. Araştırmacılar,yörede ihtiyaç duyulan bakır gereksiminin binlerce yıl boyunca bu maden ocağından karşılandığı ihtimali üzerinde durmaktadır.
Bitki örtüsü
Erbaa'nın zengin bir bitki örtüsü vardır. Narenciye harici tüm ürünler yetiştirilebilmektedir. Genellikle bölgeye hakim olan bitki türü orman formasyonlarıdır. İlçenin kuzey kısmında orman örtüsü 300 m. den başlar ve ilk sıralamalarda bir takım makilik ortamlarda yabani zeytin ağaçları, dişbudak ve kestane ağaçlarına rastlanır. Arazi yükseldikçe kızıl çam, meşe, gürgen, kayın gibi türler görülür

Önemli Not: Erbaa Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Erbaa Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

Erbaa Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder