DigiTürk Personel Alımı İş İlanları 2015

DigiTürk Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

DigiTürk şirketi her yıl çeşitli iş pozisyonlarına personel alımları yapıyor. Sizde DigiTürk şirketinin yayınladığı iş ilanlarından yararlanmak ve şirketin bünyesine dahil olmak bunun yanı sıra kariyerinize DigiTürk'te devam etmek istiyorsanız hemen vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

DigiTürk firmasına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılıyor?
DigiTürk insan kaynakları - kariyer bölümünde açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ya da insan kaynakları mail adresi yayınlanmıştır. Bu seçeneklerden hangisi size uygun ise o seçeneği kullanarak Digitürk şirketine iş başvurusu yapabilirsiniz.

DigiTürk işe alım süreci;
Sektörünün öncü firmalarından birisi olan Digitürk'e yapılan tüm başvurular ilk olarak insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Buraya iletilen başvurular değerlendirilir ve kontrol edilir daha sonra bu aşamalardan sonra uygun olanlara geri dönüş sağlanır.
DigiTürk yer alan bazı iş ilanları ise şöyledir;
- Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi,
- Satınalma Uzman Yardımcısı,
- HUKUK STAJYERİ,
- Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sakarya,
- Alternatif Kanallar Satış Uzmanı

Yukarıda verdiğimiz DigiTürk iş ilanları şirketin yayınladığı güncel iş ilanlarından sadece bazılarıdır. Daha fazla iş ilanına ulaşmak ya da yukarıdaki iş ilanlarına başvuruda bulunmak için aşağıda verdiğimiz linkten yararlanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

DigiTürk insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
DigiTürk Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder