D-Smart Personel Alımı İş İlanları 2015

D-Smart Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Türkiye'de faaliyetlerine devam eden ve sektöründe ciddi yatırımlar yapan bunun yanı sıra sektöründe istikrarla ilerleyen D-Smart şirketinde çalışmak isteyen kişiler doğru adresteler çünkü şirket çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirmek üzere çeşitli iş ilanları yayınlamıştır. D-Smart bünyesine dahil olmak ve tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız hemen ilgili sayfadan D-Smart'a iş başvurusu yapabilirsiniz.

D-Smart şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılmaktadır?
Şirketin insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek yayınlanan açık iş pozisyonlarını ve diğer güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Bu insan kaynakları sayfasında yer alan iş ilanlarından hangisi kendinize uygun ise o iş ilanına iş başvurusu yapabilirsiniz.

D-Smart işe alım süreci;
Şirkete yapılan tüm iş başvuruları değerlendirme ve kontrol sürecine girmektedir. Bu süreçte yaptığınız başvurular insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmekte ve uygunluğu kontrol edilmektedir. Bu süreçlerden sonra departman sizlere geri dönüş yapacaktır.
D-Smart bazı iş ilanları;
- Veritabanı Uygulama Geliştirme Uzmanı
- D-Smart Alternatif Satış Kanalları Uzmanı
- Alternatif Satış Kanalları Uzmanı
- D-Smart Süreç Yönetimi Müdürü
- Süreç Yönetimi Müdürü

D-Smart firmasının yayınladığı iş ilanlarının bir bölümü yukarıda listelenmiştir. Şirketin yayınladığı iş ilanlarından daha fazlasına ulaşmak veya yukarıda bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten yararlanabilirsiniz.

D-Smart insan kaynakları sayfası için tıklayınız.
D-Smart Personel Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder