Colins Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Colins Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Colins şirketi bir çok iş pozisyonunda çalıştırma üzere personel işçi alımları yapmaktadır. Sizlerde Colins firmasında çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında paylaşılan bilgileri inceleyerek kendinize uygun olan ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Colins şirketine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılıyor?
Colins insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek insan kaynaklarının paylaştığı bilgileri inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirket Eroğlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam ettiği için holding insan kaynakları sayfasına vermiş olduğumuz adresten ulaşabilirsiniz.

Colins işe alım süreci nasıl işler?
Colins'e yapılan iş başvuruları öncelikle değerlendirme ve kontrol aşaması için insan kaynakları birimine iletilmektedir. Burada kontrol edilen başvurular uygun kişilere geri dönüş yapmak ile sonuçlanmaktadır.

Colins Hakkında Bilgi;
Kurulduğu yıldan bu yana sürekli olarak gelişen hazır giyim şirketi büyümeye devam etmektedir. Hazır giyim şirketi ürünlerinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu iki hizmete önem veren şirket müşterilerinin güvenini kazanmakta ve daha da gelişmektedir.

Colins hazır giyim sektöründeki başarısını teknolojiyi yakından takip etmek, müşterilerine güven vermek, kaliteli ürünler üretmek ve modayı yakından takip ederek yeni ürünler üreterek başarısını sağlamıştır. Yenilikçi olan Colins firması sürekli olarak gelişmekte ve bu gelişmenin getirdiği personel açığını kapatmak için ilanlar yayınlamaktadır.
Sizlerde bu başarılı hazır giyim şirketinde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasına giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Colins'de yer alan bazı ilanlar ise şöyledir;
- Satış danışmanı Atlantis, Sivas, Erzurum, Ankara, Anatolium AVM
- Satış Danışmanı Ankara Mağazaları
- Yazılım Geliştirme Mühendisi
- Mağaza Yöneticisi Yardımcısı İskenderun, Bodrum, Marmaris, Kayseri, Adana

Colins insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Colins Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder