Bursa Nilüfer Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016

Nilüfer Belediyesi Memur Personel Eleman İşçi Alımı 2016

Bursa Nilüfer Belediyesi zaman, zaman bünyesinde çalıştırmak üzere personel işçi alımları gerçekleştirmektedir. Nilüfer Belediyesinin bu alımlarından sizlerde faydalanmak ve belediyede bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Nilüfer Belediyesinin insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını bazı sitelerde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizlerde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine ulaşarak “arama” bölümüne Nilüfer Belediyesi yazdığınız takdirde eğer varsa belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından Nilüfer Belediyesi güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi işe alım süreci;
Nilüfer Belediyesi bünyesine dahil edeceği daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeble belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Nilüfer Belediyesi Hakkında Bilgi;
Bursa Nilüfer Belediyesi günde geçtikçe büyümekte ve bu büyümenin getirmiş olduğu ihtiyaçları da karşılaması gerekmektedir. Bu ihtiyaçların başında bünyesinde bulunan açık iş pozisyonları doldurmak yani personel memur işçi açığını kapatmak daha sonra ise ilçenin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Nilüfer Belediyesinin ilçe içinde büyük sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumlulukları ise ilçenin düzenini sağlama, çevre düzeni, ilçenin güvenliği ve ilçe bakımı gibi daha saymadığımız bir çok görev ve sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların yerine getirilmesi için personel ve işçiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle belediye ara, ara zabıta alımı, itfaiye eri alımı, güvenlik alımı, atölye elemanı alımı gibi alımlar gerçekleştirmektedir.

Bu alımlarda sizlerde yararlanmak istiyorsanız bilgilendirdiğimiz adresten ilanları takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Nilüfer Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Nilüfer Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

- ilan.memurlar.net/bursa-nilufer-belediyesi

Bursa Nilüfer Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder