Beytüşşebap Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Beytüşşebap Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Beytüşşebap  Belediyesi ara, ara bünyesinde çalıştırmak üzere personel işçi alımları gerçekleştirmektedir. Beytüşşebap  Belediyesinin bu alımlarından sizlerde faydalanmak ve belediyede bir iş sahibi olmak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Beytüşşebap Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yaparım?
Beytüşşebap Belediyesinin insan kaynakları sayfası olmadığı için ilanlarını bazı sitelerde örneğin; “ilan.memurlar.net” gibi sitelerde yayınlamaktadır. Sizlerde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine ulaşarak “arama” bölümüne Beytüşşebap Belediyesi yazdığınız takdirde eğer varsa belediye ilanları listelenecektir. Bu listenin arasından Beytüşşebap Belediyesi güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Beytüşşebap  Belediyesi işe alım süreci;
Beytüşşebap Belediyesi bünyesine dahil edeceği daimi, sözleşmeli, geçici, zabıta alımı, şoför alımı, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken KPSS puanına önem vermektedir. Bu sebeble belediyede çalışmak isteyen şahıslar kpss’ye girmiş olmalı ve ilanda belirtilen puanı almış olmaları gerekir. Eğer belediyeye ait ilan bulursanız orada size daha fazla bilgi verilmiş olacaktır.

Beytüşşebap  Hakkında Bilgi;
Beytüşşebap, Şırnak ilinin bir ilçesidir.
Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Irak ve Suriye sınırlarından ortalama 20 km uzaklıktadır. Habur sınır kapısına adını veren çay Beytuşşebap sınırları içerisinden doğar. İlçede sıcak su kaplıcası bulunmaktadır. İlçe stratejik bir konudadır, Kuzey doğusunda Van, Doğusunda Hakkâri, Kuzey batısında Siirt Güneyinde Uludere, Batısında ise Şırnak (merkez) bulunmaktadır.

Etimoloji
Beytüşşebap iki kelimenin birleşiminden meydana gelmektedir; "beyt" ev, "şebap" genç anlamına gelir ve "gençler evi" olarak anlam kazanır. Eskiden Hakkâri sınırları içerisindeydi.
Beytüşşebap İlçesi oldukça eski bir yerleşim birimidir. İlçeye tarih içerisinde Hurriler, Mittaniler, Asurlular ve Urartular egemen olmuşlardır. İlçe, 1054 yılında Selçukluların, 1514 yılında ise Osmanlı İmparatorluğunun egemenliği altına girmiştir. 1855 yılında Erzurum İline, 1865 yılında Van İline bağlanan Beytüşşebap, 1887 yılında İlçe olmuştur. Bu tarihten Cumhuriyetin ilanına kadar Van İline bağlı kalan Beytüşşebap, 1926 yılında Siirt, 1936 yılında Hakkari ve 1990 yılında da Şırnak İline bağlanmıştır. Beytüşşebap İlçesi, dağlık bir arazi yapısına sahip olup doğusunda Hakkari, batısında Siirt-Pervari, kuzeyinde Van-Çatak, güneyinde ise Hakkari-Çukurca ve Şırnak-Uludere yer almaktadır.

Önemli Not: Beytüşşebap  Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Beytüşşebap  Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor sadece bilgilendirme yapıyor.

Beytüşşebap Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder