Artvin Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Artvin Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Artvin Büyükşehir Belediyesi ara, ara yaptığı personel işçi alımlarına 2015 yılı içerisinde de devam edecek. Sizlerde Artvin ilinde ikamet ediyorsanız ve belediyesinde bir iş sahibi olmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz bilgilerden yararlanarak belediyeye ait iş ilanı bulabilirsiniz.

Artvin Belediyesine nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?
Artvin Belediyesi insan kaynakları sayfasına resmi sitede yer vermemiştir. Bunun için yapmanız gereken “ilan.memurlar.net” ilan sitesine giderek “arama” kısmına Artvin Belediyesi yazmanız eğer varsa belediyenin iş ilanlarını sizlere listeleyecektir. Artvin Belediyesi bünyesinde yer alan boş pozisyonlara alımlar yaptığı için güncel iş ilanı bulunmayabilir.

Artvin Belediyesi işe alım süreci;
Artvin Belediyesi bünyesine dahil edeceği sözleşmeli personel, daimi işçi, geçici işçi, zabıta alımı, itfaiye eri alımı, şoför alımı ve güvenlik alımlarını KPSS puanlarına göre yaptığı için sizlerden barajı geçmenizi istemektedir. Eğer vermiş olduğumuz yöntemle Artvin Belediyesine ait iş ilanı bulursanız o ilanda size daha fazla detay verilmiş olacaktır.

Artvin Belediyesi Hakkında;
Artvin Belediyesi sürekli olarak gelişmekte olan ilin düzenini sağlamak, temizlik işlerini üstlenen, güvenliğin sağlanması, ve çevre düzeni ve bakımı gibi işlerden sorumlu olduğu için bir çok personel işçiye ihtiyaç duymaktadır. Artvin ili için oldukça önemli bir yere sahip olan belediye bünyesinde zabıta, itfaiye eri, güvenlik, şoför ve atölye’de çalışan personel gibi bir çok kişiye istihdam sağlamaktadır. Bunların yanı sıra Artvin Belediyesi bünyesinde çalışan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır.
Sizlerde bu çalışan personeller arasında yer almak istiyorsanız vermiş olduğumuz bilgileri takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Artvin Belediyesi iletişim bilgilerinden, resmi site üzerinden ya da bu site üzerinden personel alımı yapmıyor. Sitemiz Artvin Belediyesine ait iş ilanı da yayınlamıyor.

Artvin Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Personel Alımı 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder