Bim Personel Alımı 2017

Bim Personel Alımı 2017

Mağazacılık alanında çalışmalarını uzun yıllardır sürdürmekte olan BİM, bu yıl için çok sayıda personel eleman alımı yapacaktır. Sizlerde mağazacılık sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan BİM'de personel eleman olarak göreve başlamak istiyorsanız makalemizden marketler zincirinin yayınladığı bazı ilanları inceleyebilir ve ilgili insan kaynakları sayfasından başvurularınızı yapabilirsiniz.

BİM BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Bim bünyesinde oluşan uygun, boş iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını resmi internet adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından yayınlamaktadır. Bunun için marketler zincirinin güncel iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak için sizlere konumuzda verdiğimiz BİM insan kaynakları adresine giderek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bim marketler zincirinin yayınladığı bazı iş ilanları aşağıda listelenmiştir.
- Genel Başvuru
- Mağaza Elemanı
- Genel Başvuru
- Kasiyer

Bim personel alımı iş ilanları bu yıl için bu şekilde verilmiş olup bu iş ilanlarının dışında da çok sayıda personel eleman alım ilanı insan kaynakları sayfasında bulunmaktadır. Sizlerde Bim şirketinin yayınladığı kasiyer, mağaza elemanı ve genel başvuru ilanlarının şartlarını, detaylarını öğrenmek daha sonrasında başvuruda bulunmak için aşağıda verdiğimiz kariyer - iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Bim yukarıda bulunan personel eleman alım ilanlarına toplamda kaç adet personel alımı yapacak bilinmemektedir. Fakat firmanın resmi kariyer - iş ilanı sayfasında çok sayıda personel alım ilanı bulunmaktadır. Ayrıca yeni iş pozisyonu oluştuğunda yine aynı sizlere verilen sayfadan ilanlarını güncellemeye devam etmektedir.

Bim Personel Alımı için tıklayınız.

Bim Personel Alımı 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cihat Gümüşel

1 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba ben ömer özel sektörde depo bölümünde el terminali ile tedarikçiden gelen ürünleri teslim alıp rafa adreslemek ve siparişi geldiginde raftan indirmek ve sevkiyata hazırlamak forklift ve reach truk operatörlüğüm var b ve g sınıfı ehliyetim var yogun iş temposuna uyumlu çalışırım egitim ve seminerlere katılım belgem var 05305546318

Yorum Gönder